ART / Misc. paintings / Filmaffisch 5533061
nr 553 3061
Filmaffisch
Lenght: ()
”En orolig natt” med Marguerite Viby m.fl., en SDB film 1930-tal, 100 x 70 cm, litografi ”ÅKE”, tryck: Ivarssons tryckeri lito Stockholm, ramad
300
SEK 350
Monday November 17 2008
at 20:40:45
11/11 20:58:11
300 kr
16/11 15:44:26
Nov 17
TEMA Filmaffischer
Read more about TEMA Filmaffischer